1. Mens League
  2. Ladies League
  3. Mixed League
  4. Masters League
  5. Youth League
Division 1
No. Team Day Time
1 Swindon A Monday 8:00pm
2 Stratton Polska A Sunday 7:00pm
3 16 Feathers A Wednesday 7:30pm
4 Whitehorse A Tuesday 8:00pm
5 Highworth DA A Friday 8:00pm
6 Roussel A Friday 8:00pm
Division 2
No. Team Day Time
1 Swindon Smash A Sunday 7:00pm
2 Roussel B Sunday 7:00pm
3 Brecon A Friday 7:00pm
4 Acers A Thursday 7:00pm
5 Cricklade A Sunday 7:30pm
6 Raychem A Thursday 8:00pm
Division 3
No. Team Day Time
1 Kennet A Wednesday 7:30pm
2 Cricklade B Sunday 7:30pm
3 Whitehorse B Wednesday 8:00pm
4 David Lloyd Tuesday 7:45pm
5 Stratton Polska B Sunday 7:00pm
6 Brecon B Friday 7:00pm
Division 4
No. Team Day Time
1 Tetbury Thursday 8:00pm
2 Croft A Friday 8:00pm
3 Highworth DA B Thursday 8:00pm
4 Swindon Smash B Sunday 7:00pm
5 Acers B Wednesday 7:00pm
6 16 Feathers B Wednesday 7:30pm
Division 5
No. Team Day Time
1 Acers C Thursday 7:00pm
2 Raychem C Tuesday 8:00pm
3 Raychem B Thursday 8:00pm
4 Kennet B Wednesday 7:30pm
5 Whitehorse C Thursday 8:15pm
Division 6
No. Team Day Time
1 Swindon Smash C Sunday 7:00pm
2 Highworth DA C Friday 8:00pm
3 Greenmeadow Friday 7:00pm
4 Swindon B Friday 7:30pm
5 Croft B Friday 8:00pm
Division 1
No. Team Day Time
1 Swindon Friday 7:30pm
2 Cricklade Sunday 7:00pm
3 Brecon Friday 7:00pm
4 Kennet Wednesday 7:30pm
5 Roussel Sunday 7:00pm
6 Stratton Polska Thursday 8:00pm
Division 2
No. Team Day Time
1 Swindon Smash A Sunday 7:00pm
2 Highworth DA A Tuesday 8:00pm
3 Raychem A Thursday 8:00pm
4 Swindon Smash B Sunday 7:00pm
5 Highworth B Tuesday 8:00pm
6 Whitehorse A Wednesday 8:00pm
Division 3
No. Team Day Time
1 Whitehorse B Tuesday 8:00pm
2 Croft Friday 8:00pm
3 Acers Monday 7:00pm
4 Greenmeadow Tuesday 8:00pm
5 Raychem C Tuesday 8:00pm
6 Raychem B Thursday 8:00pm
Division 1
No. Team Day Time
1 Whitehorse A Tuesday 8:00pm
2 Swindon A Monday 8:00pm
3 Stratton Polska A Sunday 7:00pm
4 Brecon A Friday 7:00pm
5 Swindon B Monday 8:00pm
6 Roussel A Friday 8:00pm
Division 2
No. Team Day Time
1 Brecon B Friday 7:00pm
2 Roussel B Sunday 7:00pm
3 Cricklade A Wednesday 7:30pm
4 Kennet A Wednesday 7:30pm
5 Roussel C Sunday 7:00pm
6 Stratton Polska B Sunday 7:00pm
Division 3
No. Team Day Time
1 Raychem A Thursday 8:00pm
2 Highworth DA A Friday 8:00pm
3 Swindon Smash A Sunday 7:00pm
4 Whitehorse B Tuesday 8:00pm
5 Acers A Thursday 7:00pm
6 Cricklade B Sunday 7:30pm
Division 4
No. Team Day Time
1 Whitehorse C Wednesday 8:00pm
2 Croft A Friday 8:00pm
3 Highworth B Thursday 8:00pm
4 Raychem B Thursday 8:00pm
5 Greenmeadow A Friday 7:00pm
6 Swindon Smash B Sunday 7:00pm
Division 5
No. Team Day Time
1 Kennet B Wednesday 7:30pm
2 Greenmeadow B Tuesday 8:00pm
3 Swindon Smash C Sunday 7:00pm
4 Whitehorse D Wednesday 8:00pm
5 Highworth DA C Friday 8:00pm
6 Ashton Keynes Wednesday 7:00pm
Division 6
No. Team Day Time
1 Raychem C Thursday 8:00pm
2 Acers B Wednesday 7:00pm
3 Raychem E Tuesday 8:00pm
4 Raychem D Thursday 8:00pm
5 Croft B Friday 8:00pm
Division 1
No. Team Day Time
1 Stratton Polska A Sunday 7:00pm
2 Whitehorse A Tuesday / Thursday 8:00 / 8:15pm
3 Cricklade Sunday 7:30pm
4 Brecon Tuesday / Friday 7:00pm
5 Roussel Friday / Sunday 8:00 / 7:00pm
6 Highworth A Tuesday / Thursday/ Friday 8:00pm
Division 2
No. Team Day Time
1 Raychem A Monday / Tuesday/ Thursday 7:45 / 8:00 / 8:00pm
2 Raychem B Monday / Tuesday/ Thursday 7:45 / 8:00 / 8:00pm
3 Highworth B Tuesday / Thursday / Friday 8:00pm
4 Croft Friday 8:00pm
5 Whitehorse B Thursday 8:00pm
6 Whitehorse C Thursday 8:00pm
U / 16 A Division
No. Team Day Time
1 Wootton Bassett A Friday 6:00pm
2 Swindon Smash A Sunday 7:00pm
3 Swindon Friday 6:30pm
4 Dorcan Tuesday 6:00pm
U / 16 B Division
No. Team Day Time
1 Wroughton Raychem Tuesday 7:00pm
2 Swindon Smash B Sunday 7:00pm
3 Wootton Bassett B Friday 6:00pm
4 Dorcan Tuesday 6:00pm
U / 13 Division
No. Team Day Time
1 Acers C Friday 7:00pm
2 Swindon Smash Sunday 7:00pm
3 Wootton Bassett Friday 6:00pm
4 Acers A Friday 7:00pm
5 Acers B Friday 7:00pm
6 Swindon Friday 5:45pm